SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, maddi ve manevi anlamda başkalarıyla aramızdaki sorunları, alışverişleri, ilişkileri gözden geçiririz. Bizi rahatsız eden konuları nasıl çözüme kavuşturmak gerektiğini bilinçli şekilde ele almamızda yarar vardır.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, duygu-eylem-algı üçlüsünün evimiz, ailemiz ve geleceğimizle ilgili konularda bir hayli etkili çalışacağını işaret ediyor. Bizi besleyecek, büyütecek kuvvetli bir alan yaratmak istiyoruz. İç dünyamızda tümüyle eyleme dönük ve ne olursa olsun yılmadan cesaretle ilerleyecek yanımızla irtibattayız. Dürtülerimiz eylemlere dönüşüyor ve biz planlar yapıyoruz. Bunları uygulamak istiyoruz. Bu görünüm, ev veya ofis ortamında çalışmanın, hesaplar yapmanın, notlar almanın, neleri değiştirmek veya yenilemek gerekiyorsa bunları gözden geçirmenin işaretçisi oluyor. Beğendikleriniz yürürlüğe konuyor, beğenmedikleriniz tekrar ele alınıp düzeltiliyor.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-Boşluk süresince, her türlü gecikmeyi, tersliği doğal karşılamak lazım. Hem fiziken hem ruhsal hem de sağlıklı bir biçimde yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu düşünerek, sorunları kafanızda büyütmemenizde yarar vardır.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, kazanç elde etmek amaçlı ve yarınlarımızı garanti altına alacak şekilde hareket etmenin, insanlarla bağlantı kurmanın işaretçisidir. İlişkiler genel olarak bir amaca dönük, para elde etmeye yöneliktir. Kişi yeteneklerini değerlendirirken, bunların geri dönüşümünün parasal açıdan tatmin edici olmasını bekler. Boş işler peşinde koşmanın bir yararı olmadığını bilir.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcunda insanlarla olan ilişkimiz her anlamda önemlidir. Dengenizi bozabilecek olandan uzak durursunuz. Çünkü kafanızın karışmasını, moralinizin bozulmasını istemiyorsunuz. Elinizden geldiğince herkesin ortak bir noktada buluşacağı şekilde düşünebilirsiniz. Sözgelimi bir problem varsa, bunu deşelemek ve üzerine gidip içinden çıkılmaz bir hale getirmek yerine, hemen halledip huzur bulmaktan yana olabilirsiniz.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA