SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünümü günün ilk etkili enerjisi olup, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın önemini vurguluyor. Ailemiz, evimiz, iş hayatımız ve tümüyle geleceğimizi düşünerek kararlarımızı gözden geçireceğiz.

Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumunda, sevdiğiniz kişilerle sohbet etmek, planlarınıza göre günü düzenlemek ve kısa molalarla beden ve zihninizi güçlendirmek mümkündür. Bu kavuşum biraz iştahımızı açabilir. Tabii ki dikkat etmekte yarar var.

Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlar yaşanabilir. Özellikle iş veya günlük yaşamda karşılaştığınız sorunları, ilişkilerinizi ve planlarınızı tekrar gözden geçirdiğinizde, aksayan noktaları görmeniz mümkündür.

Saat 20:40 Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, Bir yandan sahip olduklarınızı düşünürsünüz diğer yandan bir türlü halledilmeyen sorunlarınızı. Yerli yerine oturmayan ne varsa bir an önce halledilmeli ve önüme bakmalıyım diye düşünürsünüz.

Saat 21:01 Merkür-Pluto görünümünü gayet olumlu buluyorum. Hem aşk ilişkinizi hem iş hayatınızı hem de yeteneklerinizi istediğiniz bir alanda ifade edebilirsiniz. Siz geçici olan değil kalıcı olandan yanasınız. Eğer bir karar verilecekse bu konuda fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. İş-eğitim-ticari-yolculuk-yerleşim veya diğer konulardaki tanıtım faaliyetlerinize önem veriniz. Bilginizi deneyimlerinizi ortaya koyarken kendinize güvenin. Siz dile getirmezseniz hiç kimse sizin ne kadar yetkin biri olduğunuzu anlayamaz.

22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş ilişkileri veya günlük hayatta huzur, uyum ve güzellik arzumuz yükseliyor. Siz de bilirsiniz ki, insan eğer kendini mutsuz hissediyorsa hiçbir şeyde verimli olamaz. Sağlık açısından da zorlanır. Bu süreçte, başkaların fikirlerini almak ve onlarla iyi bir diyalog kurmakta fayda var. Ben diye düşünmeyelim. Bizlik olgusu içinde hareket etmek huzurunuz açısından önemlidir. Durum böyle olunca hayatı bir terazi gibi düşünürsek, kefelerin dengede durması en baş koşuldur. Bu bir aylık süreçte iş veya özel hayatınızda nasıl bir rol oynadığınızı, çalışma hayatındaki kimliğinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Başkalarıyla olan güçlü irtibatlarınızın ve işine karşı sorumluluğunuzun düzgün bir şekilde gerçekleşmesi için ılımlı yaklaşımlar içinde olmanız kesinlikle şart.

Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA