SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, saat 03:51 Ay-Satürn görünüm etkisinde, hoşgörülü davranmak kolay değildir. Eleştirilere gelemeyiz. Ancak problemleri olgunlukla çözmek zorundayız.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, sağlıklı ve yararlı olacak şekilde günlük hayatımızı, çalışma yaşantımızı düzenlemek gerektiğini işaret eder. Kişinin ruh ve beden anlamında kendine özen göstermesi ve yeteneklerine uygun tercihte bulunması son derece önemlidir. Tabii ki insan her şeyin en kıymetlisini ister. Ancak şartlara bakmak ve inatçı davranmamak, gerekli ve gereksizleri bir daha ele alarak karar vermek doğru olacaktır. Aşırı gururlu ve kibirli davranmak, sadece kendimizi haklı görmek yanlıştır. Beğenmediğiniz ne varsa onu değiştirmek için azimli ve kararlı olunuz. Ancak yanlışlarınız varsa bunları inatla savunmak yerine, düzeltmeye çalışınız.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, insanların tuhaf davrandıklarını düşünürüz. Sözgelimi partneriniz canınızı sıkabilir. Mecburiyetler rahatsız edici olabilir. Kendi kendinizi motive etmek zorunda kalabilirsiniz.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ailevi veya iş anlamındaki ilişkileri geleceğe dönük şekilde ele almanızı vurguluyor. Burada en önemli ölçü, kişisel gelişimdir. Bilmediklerinizi öğrenmek, bildiklerinizi değerlendirmek size başarı kazandırıcıdır. Sağlığınız önemlidir. İhmal edilmemelidir.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, herkesin yararına düşünürüz. Fakat böyle hareket etmenin bana faydası olur mu diye de içimizden geçiririz. Bir yandan ortama ayak uydurmak diğer yandan çıkarlarımızı düşünmek ve dengeli hareket etmek tabii ki kolay değil. Ancak bizim bu enerji doğru çalışmamız için, huzursuzluktan uzak durmamız gerekiyor.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA