SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, sahteliklerden, sanki doğruymuş, iyiymiş gibi davranan insanlardan hoşlanmadığımızı gösterir. Biz hem ailevi hem ilişki ve genel olarak her konuda sonuca, görünene önem veriyoruz. Bu saatte durumları bu keskin bakış açısı altında ele alabiliriz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, gevşemekte zorlanmanın, bir takım aksaklıkları düzeltmeye çalışırken yorgun düşmenin işaretçisidir. Sanki tüm dünyanın kırışıklarını açmak sizin işiniz gibidir. Ruhunuz özgür kalmak, dilediğince yaşamaktan yanadır. Fakat kendinize söz geçirmeniz veya birilerine dert anlatmanız pek kolay değildir.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, geçmişteki yanlışlarınızı hatalı seçimlerinizi kabul ederek, kendinizi yeniden toparlamanızı sağlayan güçlü bir etkidir. Sizi hayal kırıklığına uğratan, birey olarak yoran, üzen, kaygılandıran meselelerin üzerinde durup, geçmişe takılarak vakit kaybetmeyin. Şimdi çaba gösterin, yapıcı düşünün ve kalbinizin sesini dinleyerek yol alın. Bu görünüm size hayat devam ediyor, kendine sahip çık, yeni bir sayfa aç ve ilerle diyor. Bunun için olanaklar sunuyor, iç dengenizi düzenleyerek, mutluluğa ve doyuma ulaşmanızda fırsatlar getiriyor.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA