SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, ilişki adına verilen önemli bir karar ve adımın işaretçisidir. Sağlıklı, mutlu, huzur verici beraberlikler bu enerjinin gücüyle büyür, beslenir ve güçlenir. Sorunlu ilişkilerde problemler yeniden kendini hissettirir. Yapılması gereken bunları mutlaka ele alıp çözüme kavuşturmaktır. Bu görünüm evlilik veya boşanma gibi konuların mutlaka çok iyi analiz edilmesini gerektirir. Çünkü ego bir hayli önde olduğundan taraflardan biri veya her ikisi kendini haklı görebilir. Oysaki burada önemli olan, birbirinizin kişilik özelliklerine saygı duymak ve birlikte yaşamanın öneminin, sorumluluklarının farkında olmaktır. İşte böyle düşünenler doğru bir yön ve karar vermiş olurlar.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, planlarınızı titizlikle uygulamakta zorluklar yaşanabilir. Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin geleceğe dönük şekilde ve gelişim anlamında ele alınmasıdır. Bu enerjinin desteğiyle beraberlikteki problemler gözden geçirilir veya atılacak adımlar ölçüp tartılır. Olumlu bir etki olup, ortak hareket edebilecek kıvama gelinmesini sağlayabilir.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, uyum, denge, huzur ve güzelliklerle çevrili bir yaşam arzuluyoruz. Sosyal ilişkilerde farklı görüşlere karşı tahammülüyüz ancak değerlerimize saygı duyulmasını da bekliyoruz. Her şey karşılıklı olmalı, herkes dinlenmeli, görüşleri alınmalı ve ortak bir noktada buluşulmalı diye düşüneceğiz.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA