SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, iş veya özel anlamda birileriyle olan bağlantımızın, alışverişimizin, ortak bir noktada buluşmak adına hedef belirlemenin işaretçisidir. Burada önemli olan değişim, yenilik ve kararlılıktır. Bu bir dönüşüm, bir tazelenme, geçmişin geride bırakılarak yeniye hazırlanmanın işaretçisidir. Her ne olursa olsun kişi, artık bir değişimden yanadır ve çıkarlarını gözeterek kararını verir. Bu para, güç veya bir ilişki de olabilir. Önemli olan yaratıcı düşünmek, kendimize güvenmek, sağlıklı olmayanı geride bırakmak, yeniden hayatı tasarlamaktır.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-boşluk etkisinde, ulaşımda dikkatli ve tedbirli olunmasında yarar var. Ayrıca farklı görüşte olan insanlarla anlaşmakta zorlanabiliriz. Sakin olmaya çalışalım.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, sağlıklı-verimli ve işlerliği olan bir yaşamı ve kişisel gelişimi önemsemenin işaretçisidir. Ruh ve bedene huzur veren ilişkilere yönelmekte yarar vardır. Kişi, sağlıksız olandan uzaklaşılır, mutlu edici olana yönelir.

Saat 18:37 Ay-Terazi burcu geçişinde, ilişkilerin hayatımızdaki önemi belirgin şekilde artıyor. Nezaketi, uyumu ve huzuru biz de istiyoruz. Ancak bunun sağlanması tek taraflı olmamalı diye düşüneceğiz. Karşımızdaki insanın da, bizim değerlerimize, prensiplerimize saygı göstermesi halinde herkesle anlaşabiliriz. Bir de şu var ki, sorumluluklarımız yeteri kadar ağırken, kimsenin nazını niyazını çekmek istemeyeceğiz.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA