SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler, saat 07:36 Ay-Neptün görünüm etkisinde, yanılmamak için şöyle etraflıca durumları ele alabiliriz. Özellikle hayati bir mesele söz konusuysa, buna daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Hani sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer ya, biz de bu saatte bu şekilde hareket etmeye özen göstermeliyiz.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, bir şeyleri yerli yerine koymanın, dağılanları toparlamanın, gereksizleri ayıklayıp atmanın kısaca hayata tutunmanın önemini gösteriyor. Belki birçoğunuz sağlığınızla yakından ilgileniyorsunuz kimileriniz bir yolculuk düşünüyorsunuz veya bir kısmınız gizli bir sorunu halledebilmek için çaba sarf ediyorsunuz. Hangisi olursa olsun ilgilenmek gereği duyabilirsiniz.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, tüm güzel ve olumlu yönlerinizi ışıklandıran, sizi toplumsal ilişkilerde güçlendiren bir kuvvettir. Yeni bir yapılanma, toparlanma olanağı sunar. Mesleki konulardan özel hayatınıza kadar bir çok alanda doğru kararlar alınır. Bilinçli bir çabayla her türlü sorun çözüme kavuşabilir. Yetenekli olduğunuz alanlarda başarı elde edilir. Karşınıza çıkabilecek fırsatlar sayesinde insanlar sizi tanır, başarılı bulur. Mutlu ve keyifli paylaşımlar, grup kurmak, dostluklar geliştirmek, iyi hamlelerde bulunmak mümkündür. Tecrübeleriniz başkalarına ışık olur, giydiğiniz yakışır, sözleriniz dinlenir. Bir işi aşkla yaparsınız, bir projeyi üstlenirsiniz, daha fazla insana ulaşırsınız.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA