SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, olayları fazla endişeli hatta bazen sanki her şey üstümüze geliyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Etrafımızda olan bitene bilinçli bir şekilde bakmakta, sakin yaklaşmakta zorlanırız. Her şeyin ardında yatan bir başka neden ararız. Bu bakış açısı, bu görünümün doğasında vardır. Ancak bizim bilinçli olmamız gerekiyor.

Saat 03:57 Güneş-Mars kavuşumu, yaşantımızda olan bitene bakmanın ve bundan sonrası adına neler yapabileceğimize karar vermenin işaretçisidir. Amacımıza göre bir yön belirlemek, azim ve kararlılıkla o yolda yürümek bu enerji sayesinde mümkündür. Eğitimin yüksek seviyede sürdürülmesi, akademik yönde bir kararın verilmesi, bir başka ülke-şehir tercihinde bulunulması, bilginin en doğru şekilde edinilmesi, kendinizle gurur duymanızı sağlayacak adımların atılması bu görünümle kolaylaşır. Yeniliklere hevesli şekilde atılmak, yeni insanlarla tanışmak özel veya iş anlamında faydalı şekilde gelişir.

Saat 09:30-18:37 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, konuşmalarımıza dikkat edelim. Düşüncesiz davranan kişilere tepki gösterebilirsiniz. Ancak biraz sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

Saat 14:31 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, sizin anlaşabileceğiniz ve yanında gerçekten mutlu olacağınız kişiyi, ilişkileri, bağlantıları işaret ediyor. Şimdi gözümüz gelecekte. Geçmişte yaşanan acı tecrübelerin farkında olarak tercihte bulunacağız. Uzaklardan gelen biri veya farklı bir yerde yaşayan kişi size aradığınızı sunabilir. Sorunları olan beraberlikte çözümler ortaklaşa bulunabilir.

Saat 18:37 itibariyle Terazi burcunda ilerleyen Ay, sosyal ilişkilerin önemini işaret eden bu enerji, hem çevremizle olan temasımızı güçlendirecek hem de nezaket ve uyum içinde hareket etmemizi sağlayacak. Arkadaşlarımızla bir araya gelmek, sosyal aktivitelere önem vermek, ailemizle ilgilenmek, partnerimizle birlikte vakit geçirmek için uygun bir zamandır.

Günün güzellikleri sizlerle olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA