SON DAKİKA

Sivas Medya – Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler, saat 07:36 Ay-Neptün görünümü, hayallerinizi gerçekleştirme arzusunun işaretçisidir. Ancak dışa açılmak, zorlamalardan uzak kalmak, bağlılık duygumuzdan uzak durmak pek mümkün değil. Benim tavsiyem, yeri geldiğinde insanın kendine güven duyarak, ideallerinin peşinden gitmeyi bilmesidir. Belki bu zor gibi gelebilir. Ancak imkansız değil. Sadece iyice araştırmak, gelişimi hedeflemek, enine boyuna düşünmek lazım. İnsan istedikten sonra neden olmasın.

Saat 09:31 Ay-Mars görünümü, özellikle duygusal konularda iddialı konuşmalara sebebiyet verebilir. Halledilmemiş sorunları kafanızın içinde büyütebilirsiniz.

Saat 16:13 Satürn-Kuzey düğüm görünümü, iş koşulları, günlük yaşam, parasal meselelerin akılcı ve yaratıcı tarzda düzenlenmesini sağlıyor. Biz şimdi kaygıları sürekli endişeleri, bazen de iş bilmezliklerimizi geride bırakarak önümüze bakacağız. Bireysel ve yaratıcı yolumuzu keşfedeceğiz. Bu sayede günlük yaşamda çok daha verimli oluruz. Her şeyi kafamıza takmak yerine, asıl meseleye odaklanarak ihtiyaçlarımızı elde edebiliriz. Kalbinizin sesine kulak verin. Bardağın boş tarafını değil biraz da elinizde olan güzelliklerin kıymetini bilin. Her ne yaparsanız yapın şunu biliniz ki, nefes aldığımız sürece her şeyin üstesinden gelebilecek şansa, olanaklara kavuşabiliriz. Bu görünüm bir iş, bir fırsat, bir parasal getirinin işaretçisi olarak sizi memnun edebilir.

Günü en olumlu şekilde değerlendirmeniz, keyfine varmanız dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA