kuran365EN BÜYÜK HOLDİNG TMSF

TERÖRE KARŞI BİRLİK ZAMANI

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: 15 Bin Öğretmen Daha Alacağız

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlük Ataması Yapıldı

Sivas’ta hurda demir yüklü tır iki otomobile çarptı: 2 ölü, 7 yaralı

Sivas 11 Temmuz 2013
1.136 okunma

Alınan bilgiye göre, İsrafil Bahşi (26) yönetimindeki 68 HT 065 çekici ve 58 LD 567 dorse plakalı hurda demir yüklü tır, Sivas-Kayseri karayolunun Şarkışla ilçesi Dörtyol Kavşağı’nda önce Umutcan Karabulut (29) yönetimindeki 34 JJ 1845 plakalı otomobile, ardından da Yusuf Yurteri’nin (53) kullandığı 06 YFY 43 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle Yusuf Yurteri’nin kullandığı otomobili bir süre sürükleyen tır, daha sonra Umutcan Karabulut’un kullandığı otomobilin üzerine devrildi.

Tırdaki hurdalar ise çevreye saçıldı.

Kazada sürücüler Umutcan Karabulut ve Yusuf Yurteri’yle otomobillerde bulunan İtibar Yurteri (52), Senem Selda Göneç (30), Nural Karabulut (51), Yağmur Karabulut (25), Ceren Lektemur (25), Senem Yurteri ve Alp Ege Göneç isimli çocuk yaralandı.

Tır otomobilin üzerinden iş makinesiyle kaldırıldı. Araçlarda sıkışan yaralılar Şarkışla Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından çıkarıldı.

Şarkışla Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan Nural Karabulut hayatını kaybetti. Umut Karabulut ise Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Diğer yaralılar Sivas’taki çeşitli hastanelere sevk edildi.


Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.