Firma Ekle | Sivas Medya - Sivas'ın Sosyal İçerik Platformu
SON DAKİKA

Firma Ekle

Firma Rehberine Kayıtlı Olmak Size Ne Gibi Avantaj Sağlar?

İnternet kullanımının yaygınlaşması, cebimize kadar girmiş olması internet üzerinden marka tanınabilirliğini en üst seviyelere çıkarmış durumda.

Yaşadığımız çağ itibariyle bilgi çağındayız. Bilgi şu an en kolay elde edilen, en hızlı ulaşılabilen kavram haline geldi. Tek bir tuşla dünyayı ayağınıza getirebiliyorsunuz. Bu olgunun getirdiği avantajlar ise iş hayatında bonkörce kullanılmaktadır. Aynı şekilde bunun da farkında olan tüketiciler artık kartvizit bulmakla uğraşmıyor ya da 90 dönemlerinde ki gibi şişkin telefon rehberlerinde ihtiyacı olan firmayı aramıyor.

Firma rehberi müşteri potansiyelini arttırmada, firmaların ulaşılabilirliği gibi konularda domestik pazarın en trend uygulanabilir reklam araçlarındandır.

Firma rehberine kayıt olmanın bir diğer önemli avantajı ise işletmeler için can damarı olan maliyet konusudur. Pazarlamanın öneminin artmasıyla birlikte işletmeler bekalarını zorlayacak maliyet kalemlerinin esiri olarak reklam ve tanıtım projeleri gerçekleştirmişlerdir. Buna karşın özellikle kobiler büyüme yolunda minimum risk maksimum fayda denkleminden yararlanmak için dijital platformda ücretsiz firma tanıtım imkanına ulaşmaktadır. Ayrıca firma rehberine kayıt olmak e-ticaret ve dijital satış pazarlama sürecinin önemli olduğu sektörlerde bir prestij meselesine dönmüştür. Potansiyel müşterileriniz sizi firma rehberine kayıt olduğunuzu gördüğünde daha çok kurumsal bir marka imajı yansıtacağınız dan alacağınız geri dönüş de hem müşteri kitlenizi elinizde tutma hem de yeni müşterileri kazanma şeklinde olacaktır.

Eğer sizde firmanızı web sitemizin Google Arama Motorunda indexlenme faydalarından yararlanmak, firmanızın bulunurluğunu ön plana çıkarmak istiyorsanız. Hemen firma kaydınızı yaptırın!


FİRMA REHBERİNE NASIL KAYIT OLURUM?

Aşağıdaki formdaki gibi istenilen bilgileri ve firmanızla alakalı açıklayıcı bilgileri, banka hesabımıza havale/EFT yaptığınız dekontu 346plus@gmail.com veya sivasmedyahaber@gmail.com mail adreslerimize gönderin. İşte bu kadar firmanızı hemen kaydedelim.


BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Vakıf Bank

Alıcı Adı: Gökhan Karaoğlu

IBAN: TR540001500158007303019457

 

FİRMA REHBERİ ÜCRETİ NE KADAR?

Firmanızı Sadece Firma Rehberimize Eklemek Sadece 20 TL

Firmanızı Rehberimize ve Google Haritalara Eklemek Sadece 50 TL

 

 

Ayrıca, 750 TL’den başlayan fiyatlarla web sitenizi yaptırmak, firmanızı kurumsallığa bir adım daha yaklaştırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON EKLENEN FİRMALAR